Novinky

COVID-19 dezinfekciu neprezije

Covid-19 dezinfekcia

Dezinfekcia priestorov proti COVID 19

Profesionálna dezinfekcia priestorov s pravidelnou vyššou koncentráciou ľudí je jeden z účinných preventívnych aj represívnych spôsobov ako predísť šíreniu a množeniu koronavírusu. Dôležité je poznať správne prostriedky a zvoliť najvhodnejší druh technológie.

Koronavírus sa na Slovensku ešte naplno nerozvinul, napriek tomu jeho prítomnosť v krajine nikto nepodceňuje. Súčasťou bezpečnostných opatrení je aj štátom nariadená dezinfekcia obchodných reťazcov počas sanitárnych dní, ktoré pripadli na nedele.

Pravidelnú dezinfekciu podstupujú zdravotnícke zariadenia, lekárne, ale aj administratívne budovy, výrobné priestory a sklady, postupne ňou prejdú reštauračné zariadenia, potravinárske prevádzky, školy aj škôlky.

Profesionálna dezinfekcia je zárukou bezpečnosti

Pri výbere spoločnosti, ktorá má pre vás vykonať dezinfekciu, je vhodné prihliadať na dĺžku jej skúseností, technologické vybavenie a potrebné certifikácie. Dezinfekcií je totiž niekoľko druhov a nie všetky dokážu životnosť vírusu a jeho šírenie potlačiť rovnako efektívne.

Certifikované služby

Ecoder u svojich zákazníkov vykonáva dezinfekciu pomocou polymérovej dezinfekcie s nanotechnológiou, na ktorú vlastní certifikát.

Tento typ dezinfekcie ničí všetky baktérie a vírusy, vrátane Covid-19. Aplikovaný prípravok zabíja všetky baktérie a vírusy a zároveň vytvára na ošetrovanom povrchu tenkú, ochrannú vrstvu, ktorá zabraňuje ďalšiemu usadeniu a rozmnožovaniu baktérií a vírusov. Táto vrstva vydrží 14-21 dní, čo je laboratórne preukázaný časový interval.

Iný priestor, iná technológia

Polymérovú dezinfekciu realizujeme v školách, škôlkách, administratívach budovách, obchodných centrách, reštauráciách ale aj vo veľkých výrobných a skladovacích prevádzkach.

Spôsob aplikácie dezinfekcie a zodpovedajúcu technológiu prispôsobíme typu priestoru. Dezinfekčný prípravok je možné naniesť postrekom alebo pomocou aerofogov – prístrojov, ktoré vytvárajú jemnú hmlu, tzv. aerosoľ.

Službu si môžete u nás objednať mailom na servis@ecoder.sk alebo na telefónnom čísle 0908 415 465.Ďalšia novinka

Naši zákaznící

Objednajte si obhliadku zdarma