Kúpte si VectoBac, hubí komáre!

Novinky

Kúpte si VectoBac, hubí komáre!

Kúpte si VectoBac, hubí komáre!

Máme rok bohatý na zrážky, búrky, prietrže mračien, rozvodnené potoky a zvýšenú hladinu stojatých vôd. Ideálne podmienky na množenie komárov. V mestách, obciach a všade tam, kde sa rád zdržiava človek, je vhodné nečakať na ich premnoženie a zasiahnuť skôr, ako sa do obehu dostane nová generácia. Pomôcť môže VectoBac.

VectoBac sa radí k larvicídnym prípravkom, ktoré zabránia vyliahnutiu lariev komára a účinne tak korigujú veľkosť jeho populácie. Je rozpustný vo vode, 100 % ekologický a neškodný pre ostatné živočíšne druhy. Voda, ktorú ním ošetríme, sa navyše môže ďalej používať na zavlažovanie. VectoBac je zároveň prvým bakteriálnym larvicídom, ktorý má ukončenú schému hodnotenia pesticídov Svetovej zdravotníckej organizácie a jeho použitie je bezpečné.Kde ho môžete použiť? 


VectoBac sa vynikajúco hodí na použitie do rôznych typov stojatých vôd. Granulát sa aplikuje neriedený priamo do vody alebo s minimálnym riedením pomocou vhodného pozemného alebo vzdušného ULV aplikačného zariadenia. Uplatnenie nájde v bazéne, v jazerách, štrkoviskách či záplavových vodách a zvýši tak komfort života v domácnosti, meste, obci či rekreačnej zóne.

Tipy na použitie:

🦟  Malé bazény a jazierka
🦟  Zaplavené korytá riek, štrkoviská, pieskovne
🦟  Rieky, priehrady, nádrže, záplavová voda
🦟  Lagúny a potoky
🦟  Odpadové nádrže a lôžka
🦟  Zavlažovacie priekopy
🦟  Zásobníky pitnej vody
🦟  Skládky odpadov a pneumatík

Predaj a servis od certifikovaného partnera 


Vysoko účinný prostriedok na likvidáciu komárov v larválnom štádiu vývoja si môžete zakúpiť priamo u nás. Ako bonus vám pribalíme kompletné poradenstvo ohľadom odporúčaného množstva a najvhodnejšieho spôsobu aplikácie.

Prípravok si môžete objednať prostredníctvom mailovej adresy servis@ecoder.sk alebo priamo na telefónnom čísle 0908 415 465.

Ďalšia novinka

Naši zákaznící

logo Ikea
logo Slovenská pošta
logo ESA logistika
logo ŽSR
logo Univerzitná nemocnica Bratislava
logo Môjobchod

Objednajte si obhliadku zdarma